cabriole جزیره موریس ثروتمند انگلیسی

cabriole: جزیره موریس ثروتمند انگلیسی فرانسوی منطقه توریستی گردشگری تصاویر دیدنی

انفجار در بیمارستان تگزاس با یک کشته و ۱۲ زخمی

انفجار در بیمارستای در ایالت تگزاس آمریکا ۱ نفر را کشته و ۱۲ تن دیگر را زخمی کرد.انفجار در یک بخش در حال ساخت بیمارستانی در شهر گیتزویل ایالت تگزاس آمریکا ب..

ادامه مطلب

ترامپ، بودجه شرکت ملل را قطع کرد

یک مقام آمریکایی که نام خود را فاش نکرد، گفت: قطع این بودجه با تصمیم اخیر مدیر روسی مبارزه با تروریسم شرکت ملل مبنی بر جلوگیری از حضور گروه‌های علاق..

ادامه مطلب

به ما درس اخلاق نده / نتانیاهو خطاب به اردوغان

در پی سخنان رئیس‌جمهوری ترکیه که اسرائیل را یک دولت تروریست خوانده بود، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش، اردوغان را مورد انتقاد قرار داد. ..

ادامه مطلب

تصویر العمل آمریکا به پیشنهاد برداشتن محدودیت مدت وقت ریاست جمهوری در چین

کاخ سفید می‌گوید، پیشنهاد چین در برداشتن محدودیت مدت وقت ریاست جمهوری در این کشور یک مساله داخلی چین است.  تصویر العمل آمریکا به پیش..

ادامه مطلب

کشته شدن 11 نظامی ترک در خونین‌ترین روز ارتش ترکیه در عفرین

11 نظامی ترکیه‌ای روز شنبه در درگیری با نیروهای کرد در عفرین سوریه کشته شدند که این سنگین‌ترین آمار تلفات ارتش ترکیه از ابتدای حمله این کشور به منطقه..

ادامه مطلب

همه‌پرسی استقلال کردستان &quot/ است ، غیرمشروع، بی ارزش و باطل&quot، ییلدیریم

نخست وزیر ترکیه همه‌پرسی استقلال کردستان عراق را “غیرمشروع، بی ارزش و باطل” خواند. ییلدیریم: همه پرسی استقلال کردستان "غی..

ادامه مطلب

انگشت اتهام خونتای تایلند به سوی پلیس در پرونده فرار یینگلاک شیناواترا

معاون رهبر خونتای تایلند سه تن از افسران پلیس را به کمک به فرار نخست وزیر سابق این کشور در ماه گذشته میلادی متهم کرد.  انگشت اتهام خونتای ت..

ادامه مطلب

جنجال در قطر در پی سفر یک عضو خاندان حاکم به عربستان و دیدار با ملک سلمان

به دنبال سفر یکی از اعضای خاندان حاکم بر قطر به عربستان و دیدارش با ملک سلمان، جنجال گسترده‌ای میان قطری‌های حامی و مخالف این اقدام بپا شده است است.&nb..

ادامه مطلب

جاسوسی‌های سازمان‌های ترک را اطلاع رسانی کنید / مرکل

صدر اعظم آلمان ضمن انتقاد از دستگیری بسیاری اتباع آلمانی در ترکیه، از شهروندان ترک مقیم آلمان خواست فشارهای شرکت های ترک و جاسوسی های آن ها را تحمل نک..

ادامه مطلب

از اوضاع آزادی‌های دینی در عربستان دلواپس هستیم / تیلرسون

وزیر امور خارجه آمریکا طی گزارشی از اوضاع آزادی‌های دینی در عربستان ابراز نگرانی کرد. تیلرسون: از اوضاع آزادی های دینی در عربستان دلواپس..

ادامه مطلب