cabriole جزیره موریس ثروتمند انگلیسی

cabriole: جزیره موریس ثروتمند انگلیسی فرانسوی منطقه توریستی گردشگری تصاویر دیدنی

ممکن است در آینده همه جا گشت بگذارند / روایت احمد مسجدجامعی از محدودسازی گشت ارشاد

حدود یک ماه از انتشار فیلم برخورد خشونت آمیز گشت ارشاد در یکی از پارک های پایتخت کشور عزیزمان ایران می گذرد ولی همچنان تصویر العمل ها دراین باره ادامه دا..

ادامه مطلب

هوای خاکستری در انتظار پایتخت

تجریشی، معاون محیط‌زیست انسانی شرکت حفاظت محیط زیست: تلنگرهای محیط زیست در دو دهه گذشته را نادیده گرفتیم و حالا جبران این اوضاع سخت است حسینی، مدیر ع..

ادامه مطلب

سفرهای داخلی کشور بسیار گران است/ وجود مالیات بر ارزش افزوده مانعی بزرگ جهت توسعه گردشگری ، سلحشوری

عضو ناظر مجلس در شورای عالی میراث فرهنگی با بیان اینکه مالیات بر ارزش افزوده در کشور در مراحل متفاوت چندین بار از مسافران گرفته می‌شود، گفت: سفرهای داخل..

ادامه مطلب

کاهش محسوس دما و بارندگی در نیمه شمالی کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار شرکت هواشناسی کشور با اشاره به ورود سامانه بارشی از عصر روز دوشنبه به کشور گفت: با ورود این سامانه بارشی جدید، کم کردن محسوس دما..

ادامه مطلب

به طوفانی بسیار خطرناک بدل شده است است ، ماریا&quot، &quot

یک شرکت هواشناسی آمریکا هشدار می‌دهد که ماریا با نزدیک شدن به جزایر کارائیب به طوفانی بالقوه فاجعه‌بار بدل شده است است. "ماریا" به طوف..

ادامه مطلب

دیوارهای مدارس ما بسیار بلند است / وزیر آموزش و پرورش

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر ضرورت ارتباط مدرسه با جامعه اظهار کرد: با حضور آقای نجفی به عنوان شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران امیدوار هستم که بتوانیم نو..

ادامه مطلب

پروندۀ بنزین‌های آلوده چگونه بسته شد؟

۳۶ سال بعد از تصمیم کشور عزیزمان ایران جهت خودکفایی در تولید بنزین این نشانه در حالی در هفته جاری محقق شد که در دولت قبل پیگیری این نشانه باعث بروز مسای..

ادامه مطلب

مسدود شدن تماس صوتی خبر رسان تلگرام جهت محدودیت مردم نبود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: مسدود شدن تماس صوتی خبر رسان تلگرام جهت محدودیت مردم ایجاد نشد، کما اینکه تماس‌های صوتی سایر شبکه‌های مجازی فعال هس..

ادامه مطلب