cabriole جزیره موریس ثروتمند انگلیسی

cabriole: جزیره موریس ثروتمند انگلیسی فرانسوی منطقه توریستی گردشگری تصاویر دیدنی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی ١١ حکم قطعی علیه احمدی‎نژاد صادر شده است / عضو اسبق کمیسیون اصل نود

عضو کمیسیون اصل ٩٠ مجلس هشتم گفت: طبق اخباری که از منابع موثق به من رسیده، 11 حکم قطعی علیه احمدی‎نژاد صادر شده است هست؛ بعد بست‎نشینی فرافکنی و فرار رو به جلو

١١ حکم قطعی علیه احمدی‎نژاد صادر شده است / عضو اسبق کمیسیون اصل نود

عضو اسبق کمیسیون اصل نود: ١١ حکم قطعی علیه احمدی‎نژاد صادر شده

عبارات مهم : سیستم

عضو کمیسیون اصل ٩٠ مجلس هشتم گفت: طبق اخباری که از منابع موثق به من رسیده، 11 حکم قطعی علیه احمدی‎نژاد صادر شده است هست؛ بعد بست‎نشینی فرافکنی و فرار رو به جلو است جهت مبرا شدن از این اتهامات. تا امروز مکررا از احمدی نژاد خواسته شده است که پاسخگوی اتهاماتش باشد.

فاضل موسوی در یادداشتی که در اختیار خبرآنلاین قرار داد، ضمن انتقاد به شیوه اعتراض احمدی نژاد و حلقه یارانش مبنی بر بست نشینی در حرم عبدالعظیم، از بدهکاری های او به مردم و دستگاه قضا سخن گفت و نوشت: احمدی نژاد باید اول فکری به حال بدهکاری اش بکند، بعد به دادخواهی بپردازد!

١١ حکم قطعی علیه احمدی‎نژاد صادر شده است / عضو اسبق کمیسیون اصل نود

وی افزود: طبق اخباری که از منابع موثق به من رسیده، 11 حکم قطعی علیه ایشان صادر شده است هست؛ بعد بست‎نشینی فرافکنی و فرار رو به جلو است جهت مبرا شدن از این اتهامات. تا امروز مکررا از احمدی نژاد خواسته شده است که پاسخگوی اتهاماتش باشد. حالا سیستم قضایی قانونا او و یارانش را احضار کرده، آنها هم باید بروند و به سیستم قضایی پاسخگو باشند. هنگامی که از این کار سر باز می‎زنند، می‎توان برداشت کرد که کلا سیستم را قبول ندارند! و گرنه چه ایرادی دارد که در دادگاه حرفشان را بزنند؟

او ادامه داد: امروز به لطف رسانه‎های متعدد مجازی و حقیقی، مردم آگاهی داریم؛ این مسائلی که از سمت احمدی نژاد مطرح می شود اصلا پایه و اساس ندارد. کسی که عضو مجمع تشخیص مصلحت است می تواند بدون جنجال و با رایزنی، انتقادات خود را عنوان کند. البته اگر واقعا تخطی صورت گرفته باشد.

واژه های کلیدی: سیستم | کمیسیون | احمدی نژاد | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs